Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnik: Wójt gminy Jastków szuka na mnie haka

Utworzony przez legu, 13 września 2010 r. o 07:42 Powrót do artykułu
witam jak widzą Państwo na powyższym forum można naprawdę się uśmiać z poniektórych wypowiedzi. no cóż każdy ocenia to co piszą inni na swój sposób, szkoda że co niektórzy nie potrafią dyskutować używając bardziej wyszukanego słownictwa i przede wszystkim trzymać się tematu. A ten przecież dotyczy mobbingu. Jak pisałam wcześniej nie ma znaczenia jak ta sprawa się zakończy. fakt jest jeden głowa naszej gminy jest oskarżona o mobbing a to nie wygląda ciekawie i niestety zostawia ślad w życiorysie.Kodeks pracy nakłada na pracodawcę obowiązek przeciwdziałania mobbingowi.A w tym przypadku jest on uważany za jego sprawcę. nie zapominajmy że jest to przestępstwo i grozi za nie kara grzywny lub ograniczenia wolności do dwóch lat. Uważam że nikt bez powodu takiego oskarżenia nie wnosi. Nikt z nas nie wie jakim naprawdę pracodawcą jest Pan S. Panie Janie B. przykro mi z powodu moich literówek no cóż mnie także dotknęły Pana błędy ortograficzne porządek piszemy przez rz a nie ż. zgodzę się z tym ze mieszane poglądy wywołują kłótnie ale sztuką jest debatować i dyskutować zachowując klasę i szacunek dla drugiej osoby. Nemesis ciekawa jestem czy ty też był byś takim bohaterem i prosto w twarz powiedziałbyś to co napisałeś wczoraj -" MAM NADZIEJĘ ŻE DOPNIESZ SWEGO I UDA CI SIĘ CHOĆ TROCHĘ WJECHAĆ PO WAZELINCE PANU A.H. W SAM ŚRODEK ZAPRACOWANEJ D... TYM CZASEM BIJ NA KOPĘ DEWOTO I WEŹ DO SERCA." to tylko jedna z wielu ciekawych treści w Twoim wykonaniu wiesz ja nie mam się czego wstydzić, ani wiedzy ani słownictwa jak napisałeś dla Ciebie to dziecinada więc polecam Ci - DOROŚNIJ. a tak na marginesie od Ciebie niczego nie można się nauczyć. piszesz że to forum jest przeznaczone dla przeciwników Pana S. - może ta osoba po prostu tylu ich ma. ta antypatia wśród tylu zainteresowanych chyba nie wzięła się znikąd. a jeśli chodzi o NEMESIS to od podstawówki wiem że to grecka bogini. a że słowo to ma inne znaczenia także wiem ale akurat zemsta i odwet do Ciebie pasują. a tak przypadkiem czy to TY czasem nie musiałeś odszukiwać znaczenia tego słowa bo dość dokładnie opisujesz ten proces - "POD HASŁEM "NEMESIS" KRYJE SIĘ TROSZKĘ WIĘCEJ ZNACZEŃ" trzymaj się pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie już spokój, bo stło się nudne!!! bleeeeeeeeeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że pani Nina faktycznie jest najmądrzejsza na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem jednej z sąsiednich gmin, i z dużą ciekawością zainteresowałem się artykułem z dziennika wschodniego, a następnie z przerażeniem i niedowierzaniem obserwowałem dyskusję na forum .Przepraszam nie dyskusję a wylewanie wielu kubłów pomyj. Myślę że gdyby w Jastkowie było legalne posiadanie broni to byłoby Was o połowę mniej .Zastanawia mnie jedno ,jak można poniżać tak człowieka za to że się broni(jeśli w artykule zawarte są fakty). Mieszanie z błotem kogoś (kto zapewne ma rodzinę)tylko za to że ma odwagę i chęci coś zmienić. To czy jego wizja i poglądy Wam się podobają czy nie wystarczy wyrazić 21 listopada.Zastanawiam się gdzie jest obecny wójt (który rzekomo nie żywi urazy)czy nie chciał, czy nie miał odwagi powstrzymać na tym forum swoich zwolenników. Może postawcie się niektórzy z was na miejscu pana A.H.Cieszę się że do osiedlenia nie wybrałem gminy Jastków .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie i tak njaberdziej sie podoba sekretarka z guma do zucia w gebie. corka soltysa,,haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koń by się uśmiał p.Andrzej na wojta hahahaha ja za takiego wójta DZIĘKUJĘ!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lila napisał:
koń by się uśmiał p.Andrzej na wojta hahahahaja za takiego wójta DZIĘKUJĘ!!!!!
A cóż takiego dziwnego w fakcie że p. Andrzej zdecydował sie kandydowac?? Jak naoglądał sie swojego szefa przez cztery lata to słusznie uznał, że ma więcej talentów żeby reprezentowac gminę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak na marginesie to chyba mieszkańcy tak dużej gminy zasługuja na normalnego gospodarza, który potrafi samodzielnie i odpowiedzialnie podejmować decyzje. Aktualnie niestety z tylnego fotela rządzi p.B, który załatwił juz prace córce, zieciowi, swojej żonie i jej kuzynce.I tylko taki drobiazg, że do tego co robią nie maja ani uprawnień ani kwalifikacji. Żal rodziców którzy oddaja dzieci w ich ręce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie HOłOD niech pan porobi wiecej przekrętów z żoną i panem M.B.Wtedy na pewno każdy bedzie zadowolony z pana wyczynów.Bo z tego co wiem to za dużo informacji pan wynosi z gminy a nie powinien pan ,ale żona też pracuje w gminie i zawsze pomoże..Mysle ze wie pan oco chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Hołod napisał:
oto moje podanie: Poproszę o prawo jakie mają inni pracownicy do choćby godzinnego bumelowania w pracy bez konsekwencji. z góry serdecznie dziękuję.
Panie Andriu! Mam 23 lata prosze ja ciebie i w tak młodym wieku wiem, że jeżeli chcę się objąć tak poważne stanowisko jakim jest stanowisko wójta gminy powinno się sobą reprezentować postawę ponad "średnią". Moze wytłumaczę o co mi chodzi bo pewnie w przypływie emocji ciężko jest cokolwiek "zajarzyć", "zatrybić", "kąsać bryłkę". Jeżeli uważa się pan za godnego reprezentanta mieszkańców gminy Dżastków w tym mnie to nie może pan robić jak wszyszcy w urzędzie. Jeśli wszyscy sie opier***ają (w co nie wierzę bo znam kilka osób, które tam pracują ale jest to jeszcze kadra kilku osób, która nie ma wszystkiego gdzieś i za to szacun ) to kanbdytat na wójta powinien być lepszy i tego nie robić. Swoim podaniem o prawo jakie maja wszyscy do BUMELOWANIA pokazuje pan że podobnie jak OBECNY wójt nie nadaje się na to stanowisko. Wstyd byłoby mi gdyby taki człowiek reprezntował mnie w samorządzie regionalnym tak jak było mi wstyd przez ostatnie 4 lata prosze ja ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem Gminy Jastków. Swoje zdanie na temat p. Samonia i jego doradcy, pana A.B. mam; rzeczywiście jest tak, że pan audytor urządza prywatę w Gminie na dużą skalę. Samoń jest bardzo miernym wójtem, p.Hołod - czy byłby lepszy ? Znam go jako urzędnika i dobrego zdania o nim nie mam, zresztą, każdy, kto miał okazję cokolwiek załatwiać w urzędzie z p. Hołodem wie, o czy piszę, inni pracownicy też wiedzą. Drodzy mieszkańcy - wybierzmy wójta takiego, na jakiego Jastków zasługuje. Niestety, nie widzę nikogo, kto by się zdecydował kandydować. Swego czasu chodziły słuchy, że pani Teresa Kot ma ochotę, ale chyba odpuściła, szkoda. Może Wy macie jakiegoś kandydata ? Może ktoś się znajdzie, kto tę gminę dźwignie, bo dno już blisko ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Jasne że wójt panikuje ,a kto by nie.Mając takie zasługi jak ,posadzenie córki wiernego sołtysa na stołek sekretarki, zatrudnienie też córki ale radnego na stołku zastępcy dyr. szkoły , przekazanie przedszkola córce audytora ,budowę dróg do kolesiów,totalną wyprzedaż majątku gminy,wysadzenie monopolisty z przewozu dzieci wywindowanie swoich poborów,zadłużenie gminy do granic możliwości ,, budowę krytej pływalni,zorganizowanie komunikacji MPK ,obniżenia podatków ,budowa sali gimnastycznej w Tomaszowicach, ukrócenie kolesiostwa ''. Mając takie sukcesy to i sprzątaczki powinien się obawiać .
Zawsze może poprosić o pomoc Woroszyło. Skoro tak dobrze współpracuje jego żona z jej mężem to może i dla niego znajdzie się miejsce w PZU. No, i jeszcze rozległe kontakty w PO. Woroszyło okaże się niezastąpiona także po kadencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dino napisał:
Witam. Niestety przez swoje kłamstwa, niespełnione obietnice i prywatę, pan "wójt" Samoń raczej nie może liczyć na poparcie w kolejnych wyborach. W tej sytuacji należy pozbyć się potencjalnej konkurencji. I przez kolejną kadencję dalej grzać tyłek na wygodnym stołeczku. Taki kraj.
Pracownik zarabiający 1000zł miesięcznie musiałby pracować 33 lata aby uzbierać tyle, ile wójt przez 4 lata swojej kadencji. W którym zakładzie racy można wyciągnąć takie pobory? Bez specjalnych kwalifikacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE ANDRZEJKU, CO PAN JASZCZE WYMYŚLI ? MOŻE MOLESTOWANIE TO TERAZ NA TOPIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, nie ma co się tak bardzo spierać. Chętnych do dyskusji na tematy polityczne zapraszam na specjalne do tego forum, gdzie można wygrać pieniądze za wiedzę polityczną i ciekawe anegdoty z życia wzięte. Pod artykułem się rozpisywać to słaba sprawa Zapraszam więc na www.niebojtasiewojta.pl !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak wszystko pięknie w Gminie za panowania obecnego wójta to co to za inwestycje w Panieńszczyźnie??? Chodnik przy stawach który się wali a chyba z rok ma, ze słupami na środku... Z tego co wiem to obiekty powinny być przystosowane do osób niepełnosprawnych ( krawężnik - nawet na zjazdach z chodnika ok 10-15 cm ), oraz cudowne barierki odgradzające go od stawu....ahhhh szkoda że na zimę postawione PRZED WYBORAMI jak staw będzie zamarznięty, a dzieci w lecie mogły się równie dobrze potopić wracając ze szkoły, noooooo i piękne ulotki wójta na kijach na zakręcie przy gminie. A co do środków pozyskanych na oświetlenie.... hmmm pozyskane są ale wystarczy plan zagospodarowania zobaczyć na stronie jak zostaną wykorzystane...!!! Na modernizację oświetlenia na osiedlu koło rzeki, bo po co np. oświetlenie koło parku, bloków??? Niech ludzie po ciemku chodzą byle współpracownikom się dobrze chodziło. Nooo i ostatnia sprawa obsadzanie stołków po znajomości - gmina twierdzi że nie mają funduszy na nowe etaty... chyba że chodzi o znajomego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...